Dětská odrážedla

vyhledávání:  

 

Dětská odrážedla

Dětská odrážedla jsou moderním způsobem, jak snadno a lehce, bez zbytečných stresů a odřenin, formou hry a zábavy, naučit dítě jezdit na dětském jízdním kole.

Ale pozor! Neznamená to, že jak se dítě jednou naučí jezdit na dětském kole, zanevře potom na dětské odrážedlo! Ze zkušenosti víme, že se děti rády k dětskému odrážedlu vracejí a díky vyšším nosnostem, které dětská odrážedla nabízejí, mohou děti dětské odrážedlo používat od 2-3 let věku až do zhruba 7-mi let! 

Dětská odrážedla naučí děti stabilitě a jistotě při jízdě. Dětská odrážedla naučí děti používat brzdy! Jakmile děti zvládnou jízdu na dětském odrážedle, plynule pak přejdou na dětské jízdní kolo a začnou šlapat. 

Dětská odrážedla jsou bezvadným zdrojem zábavy a radosti z rychlejší jízdy. Díky tomu, že děti dostanou bezpečně nohama na zem, ztrácí počáteční nejistotu a strach z nového a velice brzy se na dětském odrážedle naučí jezdit. Dětská odrážedla jsou také, díky své nízké hmotnosti, praktická i z hlediska soustavného přenášení rodiči z místa na místo - také máme vyzkoušeno:-) 

Vyberte si z naší nabídky to pravé dětské odrážedlo a nechte své dítě ujíždět vstříc novým zážítkům! Dětská odrážedla jsou tím pravým pro začátek cyklistické dráhy Vašich dětí.

Dětská odrážedla dopravíme až k Vám domů ! Hodně štěstí při výběru.

    1    

Zasílání novinek e-mailem

e-mail:  

Přihlášení

Jméno:
  

Heslo:
  


Doporučené zboží

Speciální akce

Copyright © 2007 Horská kola a rotopedy - Internetový obchod. All rights reserved.

Design & code by Linhart.name. Používáme systém SEOshop 1.2.