Levná dětská kola

vyhledávání:  

 

Levná dětská kola

V této kategorii nabízíme levná dětská kola, cenově dostupná pro všechny. Snažili jsme se vybrat levná dětská kola pro každou věkovou kategorii, aby si zde mohl vybrat opravu každý. Levná dětská kola jsou označena velikostí ráfků (12", 16", 20" a 24"), případně vnitřní délkou nohy. Najdete u nás levná dětská kola určená pro nejmenší děti od 2 do 3 let i pro velké děti od 11-ti let výše.

Ani při nízké ceně nemusíte mít obavy z nižší kvality výrobků. Levná dětská kola vyrábí firma Olpran, tradiční výrobce jízdních kol a fitness. Dlouhodobým testováním a zkušenostmi se specialistům firmy podařilo vyvinou kvalitní a přitom levná dětská kola. Všechny výrobky v kategorii Levná dětská kola jsou z hlediska bezpečnosti a spolehlivosti testovány Strojírenským zkušebním ústavem a splňují všechny bezpečností normy a předpisy. Na levná dětská kola poskytujeme záruku dva roky a navíc na rám záruku 12 let! Pokud by jste nebyli s výrobkem spokojeni, můžete nepoužitá levná dětská kola  vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu.

Levná dětská kola z našeho internetového obchodu Vám doručíme až k Vám domů a to zcela zdarma! Chcete udělat dětem radost a přitom nezatížit Vaši peněženku? Naše kvalitní a přitom levná dětská kolo jsou řešením! Neváhejte!

Zasílání novinek e-mailem

e-mail:  

Přihlášení

Jméno:
  

Heslo:
  


Doporučené zboží

Speciální akce

Copyright © 2007 Horská kola a rotopedy - Internetový obchod. All rights reserved.

Design & code by Linhart.name. Používáme systém SEOshop 1.2.