Dětské

Informace

Rukavice dětské Disney PEPPA PIG

DS92882059

Nový produkt

Více informací

Cyklistické rukavice patří mezi základní ochranné pomůcky Vašeho dítěte při jízdě na kole a plní hned několik funkcí. Pohlcují při jízdě pot z dlaní a udržují ruce v suchu. Jsou navrženy tak, aby při případném pádu co nejlépe chránily ruce a klouby. Tyto cyklistické rukavice jsou na spodní straně vyztuženy na místě, kde dochází ke kontaktu s řídítky a prodyšného elastického materiálu na straně vrchní. Ruce dítěte jsou tak dostatečně chráněny, ale díky prodyšným materiálům i dostatečně odvětrávány. I proto jsou tyto rukavice vhodné pro krátkou i delší jízdu na kole. Dětmi oblíbený motiv Disney Peppa Pig  těmto rukavicím dodává atraktivitu a vaše děti je budou nosit velice rády.

Technický popis: kombinace kvalitní kůže a elastického materiálu pro pocit komfortu odvádí při jízdě pot z dlaní tlumí vibrace z řídítek a chrání tak klouby dítěte dobře obepínají dlaň a prsty ruky použité materiály jsou zdravotně nezávadné vhodné pro děti od 4 - 5ti let

Doporučení:

Pro dosažení vyšší bezpečnosti dítěte odborníci doporučují kombinovat s koleními a loketními chrániči a bezpečnostní přilbou.

12 dalších produktů ve stejné kategorii: