Kategorie

Informace

Česká pošta doručuje zásilky na jakoukoliv adresu na území ČR a to ve většině případů následující pracovní den po podání zásilky. V některých lokalitách je možné objednat Odpolední doručení (do 19 hodin), případně je možné na webu České pošty změnit termín i způsob doručení (ZDE)

Česká pošta doručuje balíky od pondělí do pátku během běžné pracovní doby (8:00 - 16:00) a v lokalitách krajských měst 8:00 - 19:00.

Sledování zásilek je možné ZDE

Cena dopravy činí: 99Kč

Doběrečné činí: 40Kč

PPL doručuje zásilky následující pracovní den po podání zásilky. Doručování zásilek je možné zvolit i ve večerních hodinách, nebo v sobotu. Dopravce zasílá informaci o předpokládaném čase doručení emailem, nebo formou SMS. Pro změnu parametrů doručení navštivte portál www.pplbalik.cz

PPL doručuje balíky od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00.

Sledování zásilek je možné ZDE

Cena dopravy činí: 129Kč

Doběrečné činí: 40Kč


Platební způsoby:

Platba předem na bankovní účet.

Platební údaje obdržíte po potvrzení objednávky na vámi zadaný email. Věnujte prosím pozornost jejich správnému zadání. Je nutné správně uvést u platby variabilní symbol VS, pro správné přiřazení platby k vaší objednávce. Platba není nijak zpoplatněna. Zboží odesíláme po připsání peněz na účet.

Platba na dobírku při převzetí.

Při převzetí zboží zaplatíte v hotovosti doručovateli. Připravte si prosím odpovídající částku pro urychlení předání. Platba na dobírku je zpoplatněna dle dopravní společnosti, viz informace výše.